Marzą ci się luksusowe wakacje? Sprawdź gdzie warto pojechać!

gdzie jechać na luksusowe wakacje

Słońce, piękna plaża, czysta, przejrzysta woda, wspaniałe krajobrazy, pyszne jedzenie – to tylko niektóre z zalet, jakie wynikają z wakacji w jednym z dalekich zakątków świata. Możliwości na luksusowe wakacje jest całe mnóstwo. Oczywiście w każdym roku modny jest inny kierunek podróży, jednakże istnieją miejsca, określane mianem pewników. Na pewno takim miejscem jest Izrael, Argentyna i Dubaj. Wyjeżdżając tam możemy mieć pewność, że wrócimy nie tylko zrelaksowani i pięknie opaleni, ale także szczęśliwi i zadowoleni. Gdzie jechać na luksusowe wakacje? Poniżej moja osobista lista miejsc tzw. topowych. Mimo, że do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz wybrać miejsce i wszystko zaplanować 🙂

  1. Izrael i Tel Awiw

Luksusowe wakacje nigdzie nie smakują tak dobrze, jak w Tel Awiwie. Jest to raj dla osób, które chcą choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i trochę się zabawić. Na plażach Tel Awiwu zawsze świeci słońce. Poza tym, plaże Tel Awiwu należą do jednych z najpiękniejszych. Znajdują się tu fantastyczne knajpki, a zabawa trwa 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jak na każde miejsce z tak imponującą historią, jest tu wiele do zobaczenia. Warto udać się zwłaszcza do części nadmorskiej – obowiązkowo na zachód słońca. Port w Jaffie jest jednym z najstarszych na całym świecie.

  1. Argentyna

Wakacje w Ameryce Południowej stają się coraz bardziej popularne. Jednym z modnych kierunków podróży jest Argentyna. Kraj słynie przede wszystkim z tanga, pięknych plaż i boskiego Buenos Aires. Wakacje tutaj na pewno nie będą nudne!

  1. Dubaj

Mówi się, że Dubaj to kierunek dla najbogatszych. Na pewno jest to stolica luksusu, gdzie nie brakuje luksusowych butików, sklepów, hoteli. Jednakże nie ma rzeczy niemożliwych! Każdy z nas może wybrać się do Dubaju. W końcu nie musimy od razu nocować w modnych hotelach, na które stać nielicznych. Dlaczego warto wybrać się do Dubaju? Chociażby ze względu na możliwość zakosztowania tego bogactwa, którego nie zakosztujemy nigdzie indziej. Poza tym plaże Dubaju są naprawdę warte grzechu. Na amatorów słonecznych kąpieli czeka tutaj wiele kilometrów piaszczystego wybrzeża.

  1. Rejs po Morzu Karaibskim

Lubicie Piratów z Karaibów? Obowiązkowo wybierzcie się w rejs po Morzu Karaibskim. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Takie wakacje dostarczą niesamowitych przeżyć i na pewno będą miłą odmianą. W końcu nie zawsze trzeba leżeć na plaży, aby zakosztować luksusu i przeżyć wakacje życia.

  1. Riwiera Francuska

Na luksusowe wakacje można wybrać się również na Riwierę Francuską, uznawaną za raj dla bogatych Europejczyków. To właśnie tutaj można znaleźć kasyna, galerie sztuki oraz najpiękniejsze plaże w Europie, które każdego roku przyciągają wielu spragnionych luksusu podróżnych.

  1. Capri

Bardzo często luksusowe wakacje mamy na wyciągnięcie ręki. Zamiast chwalić cudze, możemy wybrać się do naszych sąsiadów. Jeśli kochacie Włochy i chcecie je odwiedzić w wielkim stylu, wybierzcie wypoczynek na eleganckiej wyspie Capri. Wakacje tu to przede wszystkim długie lunche w miasteczku Capri, pływanie wśród sekretnych jaskiń oraz bycie rozpieszczanym w pięciogwiazdkowych hotelach.

 

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.