Wielki błękit to hit wiosny!

modny błękit 2018

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek bujania w obłokach. Wiosną 2018 będziemy robić to całkowicie legalnie. Instytut Pantone uznawany za wyrocznię w kwestii kolorów ogłosił niedawno, że pudrowy błękit określany również jako baby blue to must have nowego sezonu. Na pewno w sezonie wiosennym będzie miał wiele do powiedzenia. Poniekąd będzie mógł nadrobić wcześniejsze niepowodzenia, kiedy to nie należał do ścisłej czołówki. W  tym roku udało mu się awansować na sam szczyt. Dla mnie to bardzo dobra wiadomość!

Błękit w stylizacjach

Delikatny błękit genialnie wpisuje się w typowo wiosenny look. Świetnie dogaduje się z innymi pastelami, więc daje nam mnóstwo możliwości. Jeśli lubisz cukierkowe stylizacje, błękit łącz z pudrowym różem lub delikatną lawendą. Jeśli wolisz mocne kontrasty, baby blue połącz z czerwienią, czernią lub szarością. Wszystkie konfiguracje będą wyglądać stylowo.

błękit stylizacje

modny błękit

błękitna sukienka

błękitne spodnie

Idź na całość

Pastelowy, delikatny niebieski jest tak piękny, że styliści polecają nosić go w wydaniu total look, a więc od stóp do głów. Trzeba przyznać, że błękitna stylizacja prezentuje się oszałamiająco. A jeśli nie total look to przynajmniej dodatek w kolorze nieba. Fajnym wyborem będzie błękitna torebka, okulary przeciwsłoneczne lub czółenka.

modny błękit

modny kolor niebieski

trendy wiosna 2018

modny niebieski 2018

 

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.