Szukaj
Close this search box.

Co możemy sprzedać do skupu złomu?

skup zlomu

Spis treści

Współpraca z doświadczonym i przede wszystkim kompleksowo działającym skupem złomu, może przynieść nam wiele korzyści. Jedną z najważniejszych jest to, że będziemy się praktycznie wszystkich metalowych surowców wtórnych, które zalegają na naszej działce lub są efektem remontu, demontażu obiektu. Na złomie stalowymi żeliwnym, jak również innych elementach metalowych możemy zdecydowanie również dobrze zarobić.


Skupy złomu to miejsca, w których można sprzedać wszelkiego rodzaju metalowe surowce wtórne. Są to elementy stalowe, które po przetopieniu mogą być wykorzystane do produkcji innego rodzaju rzeczy, a także takie, które posiadają określone właściwości. Warto wiedzieć, że sprzedając złom, możemy sporo zarobić, a tym samym podreperować firmowy lub domowy budżet.

Taka współpraca jest istotna nie tylko w przypadku klientów indywidualnych, ale również firm, które mogą podczas produkcji generować duże odpady poprodukcyjne z metalu, z którymi coś trzeba zrobić lub je zagospodarować.  Złom będziemy mogli sprzedać w skupie https://kamm.pl/.

Zobacz także: https://www.nswiat.pl/jakie-zalety-ma-wspolpraca-ze-skupem-zlomu/

Jaką ofertę ma dobry skup złomu?

Skup złomu może mieć ofertę standardową, która oczywiście obejmuje transport oraz skup, recykling różnego rodzaju odpadów, a także elementów stalowych. Dodatkowe usługi mogą dotyczyć pomocy w demontażu konstrukcji, segregowaniu odpadów bezpośrednio na placu budowy i cięcia złomu.

Oczywiście przed podjęciem współpracy warto sprawdzić dokładnie ofertę, która obejmuje nie tylko ceny, ale również szybkość realizacji zamówienia, możliwość podstawienia kontenerów lub specjalnych pojazdów na złom. Doświadczony skup złomu z pewnością zaproponuje nam najbardziej optymalne rozwiązania.

Co możemy sprzedać w skupie złomu?

Oferta skupu złomu jest bardzo szeroka i może obejmować praktycznie wszystkie odpady poprodukcyjne wykonane z metalu, jak również metalowe surowce wtórne.  W skupie złomu możemy sprzedać między innymi:

  • rury, pręty, płaskowniki,
  • ceowniki i teowniki,
  • elementy ogrodzeń,
  • stare grzejniki,
  • elementy konstrukcyjne,
  • stare pokrycia dachowe, orynnowanie,
  • elementy stalowych fasad. 


Oferta jest więc bardzo szeroka, a tym samym dopasowana do potrzeb klientów indywidualnych, jak również firm. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby rozliczenie odbywało się w sposób uczciwy, na  w podstawie wrażenia samochodu. Informacja powinna być ogólnodostępna, jak również wypłata powinna nastąpić w gotówce, od razu po sfinalizowaniu transakcji. Pod tym względem uczciwości jest na pierwszym miejscu.