Szukaj
Close this search box.

Jakie meble do ogrodu zimowego wybrać?

meble ogrodowe

Spis treści

Ogród zimowy to doskonałe miejsce do wypoczynku. Aby stworzyć w nim przestrzeń sprzyjającą relaksowi, warto zdecydować się na odpowiednie meble. Jakie meble do ogrodu zimowego będą najlepsze?

Drewniane meble do ogrodu zimowego – stylowe i naturalne

Doskonałym wyborem dla osób, które uwielbiają naturę, będą meble do ogrodu zimowego wykonane z naturalnego drewna.

Lite drewno, dodatkowo malowane i impregnowane, nadają się do wypoczynku i sprawią, że ogród zimowy nabierze domowego, przytulnego wymiaru. Aby korzystać z nich jeszcze wygodniej, warto wybrać modele wyposażone w miękkie poduszki.

W sprzedaży można znaleźć wiele ciekawych wariantów tych mebli, między innymi zestawy składające się z foteli, kanap oraz stolików.

Meble do ogrodu zimowego z technorattanu – wygodne i trwałe

Technorattan jest rodzaje materiału powstającego z tworzywa sztucznego. Ma on na celu imitowanie wyplatanych mebli rattanowych, dlatego cechuje się naturalnym wyglądem oraz trwałością.

Jako meble do ogrodu zimowego doskonale sprawdzą się gotowe zestawy, na przykład meble ogrodowe jadalniane czy meble ogrodowe wypoczynkowe składające się z narożnika oraz stolika. Można też dokupić meble jak taborety, leżaki, ławki.

Metalowe meble do ogrodu zimowego – tradycyjne i nowoczesne

Również znakomitym zakupem będą meble do ogrodu zimowego wykonane z metalu. To bardzo szeroka kategoria wyposażenia, która obejmuje zarówno modele o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wyglądzie.

Tradycyjne meble do ogrodu zimowego to najczęściej modele wykonane z drutów, które wyplatane są w efektowne kompozycje, aby dzięki temu meble te prezentowały się delikatnie, ale jednocześnie były trwałe i odporne.

Z kolei do nowoczesnych wnętrz najczęściej kupowane są meble ogrodowe o prostszej konstrukcji, wykonane z profili metalowych. Są one poddawane procesom antykorozyjnym, jak cynkowanie i malowanie proszkowe, więc są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi.

Dla pełnego komfortu te meble wyposażane są również w miękkie poduszki

Ta kategoria także obejmuje różne rodzaje mebli, między innymi meble kawiarniane składające się z krzeseł i stolika, meble jadalniane, które idealnie nadają się na obiad lub kolację dla większej grupy osób, a także meble wypoczynkowe do relaksu.

Gdzie kupić meble do ogrodu zimowego?

Obecnie meble ogrodowe, które również nadają się jako meble do ogrodu zimowego, można zakupić w wielu firmach. Najszersza gama czeka w sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych specjalizujących się w sprzedaży umeblowania do ogrodów.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com