Szukaj
Close this search box.

Nauka języka angielskiego – (nie)oczywiste korzyści

Spis treści

Nie ulega wątpliwości, że znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Cały czas powstają nowe szkoły językowe, które oferują coraz to nowocześniejsze i skuteczniejsze rodzaje kursów. Chociaż najczęściej korzystamy z ofert nauki języka angielskiego jako studenci, być może warto zainteresować się tym tematem i zacząć zarabiać jako właściciel szkoły językowej.

Franczyza – jak to działa?

Nie musisz inwestować ostatnich oszczędności, zaciągać kredytów na długie lata czy budować marki od podstaw. Doskonałe możliwości daje Ci system franczyzowy, czyli współpraca z siecią szkół językowych i stworzenie swojej własnej jednostki wchodzącej w ową większą sieć. Jak to działa? Przede wszystkim konieczne jest zawarcie umowy franczyzy, czyli określenie wzajemnych zobowiązań między franczyzobiorcą a franczyzodawcą. Franczyzodawca przekazuje wszystkie informacje – tajniki prowadzenia biznesu oraz deklaruje się do stałej współpracy z franczyzobiorcą. Franczyzobiorca z kolei deklaruje się do stałej opłaty na rzecz franczyzodawcy, zachowania tajemnicy handlowej, a także zaopatrywania się tylko i wyłącznie u franczyzodawcy.

Business people looking at laptop

Czy to się opłaca?

Nie ulega wątpliwości, że zapotrzebowanie na usługi edukacyjne utrzymuje się na stałym poziomie. Ludzie w dalszym ciągu będą poszukiwać dobrych i skutecznych kursów nauki języka angielskiego. Dobrze jest skorzystać ze znanej i rozpoznawalnej marki i na tej podstawie budować swój biznes. Jak widać: education franchising oportunities are huge Warto zajrzeć na stronę jednej z większych szkół języka angielskiego w Polsce Speak Up i zapoznać się z jej ofertą franczyzową.