Szukaj
Close this search box.

Postaw na oksfordki

modne buty oksfordki

Spis treści

Mimo, że w kalendarzu jeszcze zima, to bywają dni, że w powietrzu czuć już wiosnę. Poza tym, projektanci nie pozwalają zanurzyć nam się w zimie i coraz częściej kuszą propozycjami na nowy, wiosenny sezon. Przyglądając się tym wszystkim dobrodziejstwom jedno jest pewne – nuda nam nie grozi. Nowy sezon należeć będzie głównie do damskiego obuwia w męskim stylu. Numerem jeden będą oksfordki, które już jakiś czas temu próbowały wejść na szczyty. Teraz w końcu im się to udało.

Buty, na punkcie których oszalał cały świat

Oksfordki to chyba najbardziej typowy element angielskiego stylu. Do tej pory noszone były głównie przez mężczyzn. Teraz stały się stałym elementem damskiej garderoby. Chętnie noszą je takie ikony jak Keira Knightley, Rihanna, Miranda Kerr czy Kate Moss. Przyglądając się ich stylizacjom, można zauważyć, że oksfordki goszczą na ich stopach niemalże cały czas. Nic w tym dziwnego. Buty te są szalenie wygodne i szalenie charakterne.

Stylowe i charakterne

Oksfordki to buty, którym nie można odmówić dwóch rzeczy – wyjątkowego stylu i charakteru. Trzymane w męskim stylu, świetnie podkręcają damskie stylizacje zarówno te codzienne, jak również biznesowe i koktajlowe. Oksfordki doskonale odnajdują się w sytuacjach codziennych i oficjalnych. Z powodzeniem można nosić je do szkoły, pracy, spotkania z przyjaciółmi, spotkania biznesowe, imprezy i bankiety. Można łączyć z czym tylko dusza zapragnie. Oksfordki fajne historie tworzą z jeansami, w tym lubianymi przez kobiety boyfriendami, a także spódnicami, sukienkami, garniturami. Fenomenalnie prezentują się w połączeniu z bieliźnianą sukienką, która wiosną i latem 2016 będzie jednym z najgorętszych przebojów sezonu.

Nie tylko dla chłopczyc

Oksfordki mimo swojego męskiego designu i typowo męskiego charakteru, wcale nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla chłopczyc. Niepoprawne romantyczki będą prezentować się w nich równie fenomenalnie. Także pewne siebie bizneswoman w oksfordkach odnajdą się doskonale.