Szukaj
Close this search box.

Serwis Ford w Katowicach – gdzie oddać auto do naprawy?

Spis treści

Masz problemy ze swoim samochodem marki Ford? W Katowicach działa wiele serwisów oferujących usługi diagnostyki i naprawy aut tego producenta. Gdzie oddać swój pojazd, by mieć pewność, że zajmą się nim specjaliści?

Najlepiej skorzystać z usług w rekomendowanym serwisie samochodowym. Nie każdy może jednak polegać na poleceniach zaufanych osób. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na znalezienie odpowiedniego serwisu.

Serwis Ford – autoryzowany czy niezależny?

Gdy potrzebny jest dobry serwis ford Katowice – https://www.pzservice.pl/ oferują dostęp do serwisów autoryzowanych – ASO, a także do serwisów nieautoryzowanych, czyli niezależnych. Gdzie warto się udać?

ASO są najczęściej wybierane przez właścicieli nowszych samochodów, które jeszcze objęte są ochroną gwarancyjną. Do ASO można także skierować się wtedy, gdy planuje się naprawić samochód po kolizji lub wypadku wywołanym przez innego kierowcę.

Niezależne serwisy samochodowe cieszą się większym zainteresowaniem ze strony posiadaczy samochodów starszych. O ich powodzeniu decydują przede wszystkim atrakcyjne ceny usług, które nierzadko są nawet kilkukrotnie niższe w porównaniu do ASO.

Jak wybrać dobry serwis samochodowy Ford?

Gdy nie wiesz, jaki serwis samochodów Ford w Katowicach wybrać, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Poniżej znajdują się najważniejsze z nich:

1. Opinie na temat serwisu

Dobry serwis ma dobrą opinię wśród kierowców. Gdy zatem w internecie można znaleźć polecające dany serwis komentarze, warto wziąć go pod uwagę. Opinie na temat serwisów można znaleźć w mediach społecznościowych, na forach online.

2. Zakres usług w serwisie

Wybierając serwis samochodowy, warto sprawdzić, czym dokładnie się zajmuje. Dzięki temu można wybrać miejsce, gdzie skorzysta się z kompleksowej obsługi – diagnostyki, naprawy, wymiany części.

3. Magazyn części w serwisie

Warto sprawdzić, czy serwis samochodowy ma na miejscu części, które będą potrzebne do wykonania prac. Wtedy usługi mogą być wykonane nawet na poczekaniu.

4. Jakość obsługi klienta

Duże znaczenie ma także obsługa klienta w serwisie samochodowym. Warto wybrać taki, którego pracownicy są uprzejmi, rzetelni, odpowiadają na wszystkie pytania.

5. Cena usługi serwisowych

Chociaż nie powinna być ona najważniejsza, to jednak warto sprawdzić koszty wykonania serwisu. Warto pamiętać o tym, że często podawane są one orientacyjnie, gdy do przeprowadzenia jest wiele napraw.

6. Umowa prac w serwisie

Nie można zapominać również o tym, żeby zlecenie naprawy było potwierdzone umową, jeżeli samochód ma zostać w serwisie.