Szukaj
Close this search box.

Śnieżnobiały uśmiech na Sylwestra? Z białą perłą® to możliwe!

usmiech

Spis treści

Sylwester to okazja pełna blasku – błyszczą fajerwerki, zimne ognie, brokat na powiekach i cekiny na sukienkach. Zabłysnąć może także twój uśmiech – pięknie, nieskazitelnie i iście hollywoodzko, a wszystko dzięki zestawom wybielającym białą perła®. Poznaj sposoby domowego wybielania i ciesz się pięknym uśmiechem już po dwóch dniach stosowania!

Do Sylwestra zostało tylko kilka dni, noworoczna kreacja od dawna wisi w szafie, jednak wciąż masz wrażenie, że coś zostało pominięte? Istnieje spora szansa, że chodzi właśnie o uśmiech, któremu zabrakło blasku – jedną z przyczyn może być świąteczne jedzenie, które często pozostawia naturalne przebarwienia na powierzchni zębów. Gdy nie ma czasu do stracenia, a uśmiech pozostawia wiele do życzenia, na ratunek przychodzi zestaw do domowego wybielania :jutro impreza! – za jego pomocą, przy użyciu praktycznego pędzelka błyskawicznie wybielisz zęby o trzy odcienie, a to wszystko w ciągu zaledwie 2 do 4 dni! To doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, szukającej efektywnego wybielania w domowych warunkach na ostatnią chwilę. Zestaw usuwa organiczne przebarwienia z powierzchni zębów metodą utleniającą i pomaga szybko przywrócić naturalną biel zębów – cały proces jest całkowicie bezpieczny dla dziąseł i szkliwa dzięki przebadanej klinicznie formule. Wybierz zestaw :jutro impreza! i olśnij wszystkich naturalnie białym i perlistym uśmiechem.

10 dni do Sylwestra?

Jeśli zauważasz problem pożółkłych zębów, a do imprezy masz trochę więcej czasu – biała perła® ma dla ciebie profesjonalny zestaw do wybielania :system 10 dni, czyli 10-dniową terapię dla efektu naturalnie białych zębów bez podrażnień. Formuła została stworzona do wybielania zębów w domu, z użyciem profesjonalnych metod stosowanych w gabinetach dentystycznych. W skład zestawu wchodzą pasta do zębów, żel wybielający oraz 2 nakładki do samodzielnego uformowania, które pozwolą osiągnąć efekt jaśniejszych zębów, który utrzymuje się przez następne kilka miesięcy. Zgodnie z nazwą, pełna kuracja wybielająca trwa 10 dni, jednak pierwszy widoczny efekt można zaobserwować już po 5 dniach. Sprawdzi się idealnie nawet na tydzień przed planowanym wielkim wyjściem.

Perłowa biel na co dzień

biała perła® to nie tylko kilkudniowe kuracje wybielające, ale także cała gama past naturalnie wybielających, różniących się składnikami, intensywnością działania, przeznaczeniem, czy grupą docelową – na przykład dla dzieci, osób z wrażliwymi dziąsłami, czy dla palaczy. Używając zestawów i past wybielających biała perła® w codziennej pielęgnacji, twój uśmiech będzie magnetyzujący (nie tylko od święta!). Dbanie o zdrowie twoich zębów może być świetnym pomysłem na noworoczne postanowienie.

Dossier produktów:

biała perła® jako jedyna marka na rynku oferuje szerokie spectrum naturalnie wybielających past do zębów bazujących na naturalnych enzymach, które zawierają ziołowe ekstrakty i olejki.  Autorskie formuły rodziny Jurików rozwiązują szereg problemów o charakterze stomatologicznym. Ich głównym zadaniem jest bezpieczne wybielanie, ale nie oddziałują na szkliwo w sposób mechaniczny, lecz bezinwazyjnie „rozpuszczają” przebarwienia dzięki enzymowi: oksydaza glukozowa. Twórcy zrewolucjonizowali rynek dzięki nadawaniu na pasty  RDA – współczynnika ścieralności. Im wyższy indeks, tym większa ścieralność szkliwa zębów. Wyższa ścieralność zwiększa ryzyko zarysowania szkliwa i może powodować ich nadwrażliwość.