Szukaj
Close this search box.

Telefon na kartę. Czy to się dziś opłaca?

doładowania orange

Spis treści

W czasach, kiedy większość operatorów kusi swoich klientów atrakcyjnymi ofertami abonamentu, dziwne może wydać się pytanie: czy warto dziś posiadać telefon na kartę. Niektórym pewnie telefony na kartę wydają się zabytkami, co by nie powiedzieć reliktami. Ja jednak pokażę Wam, że taki telefon na kartę warto posiadać.

Dlaczego oferta na kartę?

Wiele osób uważa, że oferty na kartę w dalszym ciągu są o niebo lepsze od abonamentu. Dlaczego? Głównym argumentem jest tu brak wiążącej umowy, którą zwykle podpisuje się na okres 2 lat. Posiadanie telefonu na kartę nie zmusza nas do dokonywania comiesięcznych płatności w ściśle określonej kwocie. Idąc tym tropem, zmiana operatora jest o wiele łatwiejsza. Przeniesienie numeru do innej sieci to bardziej kwestia godzin niż dni, a cały proces przebiega zwykle bezboleśnie. Do tego dochodzi niska cena i możliwość doładowywania telefonu w każdym momencie. Tak naprawdę posiadając telefon na kartę sami nim zarządzamy. Sami określamy jaką kwotą chcemy doładować telefon i sami podejmujemy decyzję, kiedy to robimy.

Doładowania promocja

A propos doładowywania telefonu. Dzisiaj czynność ta jest niesamowicie prosta i daje wiele możliwości. Częste promocje na doładowania pozwalają nam rozsądnie zarządzać budżetem, a przy okazji pozwalają na zaoszczędzenie gotówki. Doładowania promocja to usługa dostępna u wielu operatorów. Jedną z ciekawszych opcji ma nam do zaoferowania sieć Orange, która do każdego doładowania dodaje extra 10%. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://doladowania.orange.pl/

Doładuj telefon przez Internet

Jeszcze do niedawna chcąc doładować telefon musieliśmy lecieć do kiosku lub na pocztę i zakupić doładowanie. Dziś sprawa wygląda o wiele prościej. Telefon możemy doładować przez Internet, nie ruszając się z domu. Ba! Nie opuszczając nawet ulubionego fotela czy ciepłego łóżeczka. Również wspomniana wyżej usługa: doładowania promocja może być zrealizowana przez Internet! Wygodnie? Nawet bardzo.

Wolność i swoboda

Podsumowując: telefon na kartę to bardzo dobre rozwiązanie, które wcale nie jest prehistorią. Wbrew pozorom, karta daje nam więcej wolności i możliwości niż abonament. Telefon na kartę będzie dobrym rozwiązaniem jeśli:

– nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na rachunki

– niezbyt dużo dzwonisz

– nie chcesz podpisywać długoterminowych umów

– lubisz samodzielnie zarządzać swoimi wydatkami

– lubisz mieć wszystko pod kontrolą