Trendy urodowe 2019

uroda 2019

Spis treści

Treny z dziedziny „uroda” zmieniają się tak samo często, jak trendy z kategorii „moda i stylizacja”. Każdy nowy sezon to świeże tendencje, czasami zaskakujące propozycje, oryginalne rozwiązania. Większość trendów urodowych dopasowywana jest do pory roku. Wiosną i latem mamy więcej kolorów. Jesień i zima stoją zazwyczaj pod znakiem kolorów ziemi. Dotyczy to zarówno kolorów włosów, jak i makijażu. A jakie trendy urodowe będą obowiązywać w sezonie 2019?

Must have – czerwona szminka

Czerwone usta to jeden z wiodących trendów na nowy sezon. Jest to dobra wiadomość, gdyż usta muśnięte czerwoną szminką od dawien dawna uznawane były za kwintesencję kobiecości i zmysłowości. Teraz możemy je nosić niezależnie od okazji, a także pory dnia i nocy. Decydując się na modne czerwone usta należy tylko pamiętać o jednym – reszta makijażu musi być subtelna i naturalna, a więc taka, jakby go w ogóle na twarzy nie było.

modne czerwone usta

Modne migdałowe paznokcie

Trendy urodowe 2019 wyraźnie pokazują, że jeśli chodzi o stylizację paznokci, to główną rolę będzie odgrywać kształt. Mniej ważny będzie kolor. Rok 2019 będzie należeć do paznokci migdałowych. Jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż tego typu paznokcie ładnie wydłużają palce, a przy okazji wysmuklają dłonie.

Manicure tytanowy

Pozostając w temacie paznokci. Uwielbiany do tej pory manicure hybrydowy w 2019 zostanie zastąpiony stylizacjami tytanowymi. To także doskonała wiadomość dla kobiet, gdyż paznokcie pokryte tytanowym proszkiem są trwalsze niż te pokryte żelem, a usunięcie takiego manicuru jest łatwiejsze niż pozbycie się hybrydy. Co ważne, manicure tytanowy ma korzystny wpływ na nasze paznokcie. Nie tylko je odżywia, ale także wzmacnia.

modny manicure 2019

Połysk numerem jeden

Do tej pory chcąc wyglądać atrakcyjnie, sięgałyśmy po kosmetyki, które zapewniały skórze matowe wykończenie. Trendy urodowe 2019 wyraźnie pokazują, że mat zostanie wyparty przez połysk. Hitem będzie tzw. mokry błysk. I co ważne – nie ograniczamy się tylko do mokrych ust czy powiek.

Grzywka

Jeśli chodzi o nasze włosy to numerem jeden będzie grzywka. Nie będzie to jednak perfekcyjnie wystylizowana i ułożona grzywka, tylko cięcie przypominające dziecięcą fryzurę. Nowa grzywka musi sięgać tuż nad brwi i być nieco zmierzwiona.