Szukaj
Close this search box.

Chrupnij nagrody i zanurz się w Familijne Wieczory Filmowe

spedzanie czasu

Spis treści

Ferie zimowe w pełni, to idealna okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych. Rodzinne podróże, jazda na nartach, a wieczorem… seans filmowy? Brzmi jak plan doskonały! Ulubiony film to zawsze pewny wybór, który dostarcza niezapomnianych emocji. A wiadomo, że nic tak nie łączy jak wspólne chrupanie Wafli Familijne przed ekranem – od teraz również w nowej, czarnej odsłonie. Psssst… przy okazji można wygrać super nagrody!

Wafle Familijne to najlepsze towarzystwo godzinnych maratonów filmowych –  są lekkie, chrupkie i idealne do dzielenia. Solidna dawka kremu i przyjemności, a do tego różnorodność smaku. W ofercie znajdziemy aż 10 różnych smaków, w tym te najbardziej lubiane przez fanów chrupiących słodkości: śmietankowy, orzechowy i kokosowy. Ale to nie wszystko! Dobrym wyborem będą również chrupiące wafle Gofrowe z musem czekoladowym lub waniliowym.

Każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzinny wieczór filmowy zamieni się w prawdziwą ucztę smaków

Teraz dodatkowo, chrupiąc swoje ulubione Wafle Familijne, można wygrać filmowe nagrody w konkursie marki. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić 2 dowolne opakowania Wafli Familijne, wejść na stronę familijne.pl oraz podzielić się swoją ulubioną sceną filmową. Do wygrania dostępy do player.pl na rok oraz zapas Wafli Familijne! Szczegóły na www.familijne.pl.

Familijne Wieczory Filmowe wspiera również nowość – Wafle Familijne Gofrowe BLACKcoco. Jedyny na rynku, 100% czarny wafelek, który swój intensywny kolor zawdzięcza naturalnemu barwnikowi na bazie węgla roślinnego. W połączeniu z bogatym kokosowym kremem o wysokiej, ponad 24% zawartości wiórków kokosowych, stanowią zupełnie nową, jeszcze bardziej jakościową odsłonę popularnych wafli. Idealne do oglądania i schrupania. Pora zasiąść przed ekranem.