Szukaj
Close this search box.

Dlaczego warto zamówić clipboardy z nadrukiem firmowym?

nadruki

Spis treści

Clipboardy to praktyczne artykuły używane powszechnie w wielu firmach. Uzupełnione o nadruk firmowy będą również skuteczną formą promocji. Kiedy warto zdecydować się na ich zakup? Jak dobrać te odpowiednie? Gdzie można je zakupić?

Dlaczego warto kupić clipboardy z nadrukiem?

Sztywne podkładki na dokumenty, czyli clipboardy pozwalają na łatwe przechowywanie i przenoszenie dokumentów, przygotowywanie notatek i podpisywanie umów.

W sklepach papierniczych można zakupić clipboardy w różnych wzorach, ale można także zdecydować się na zamówienie podkładek z własnym wzorem. Na taką ofertę decyduje się obecnie wiele firm, które wykorzystują je jako gadżety reklamowe.

Produkty jak clipboardy z nadrukiem pozwalają na efektywne promowanie firmy. Umieszczone na nich logo firmy buduje jej profesjonalny wizerunek, zwiększa rozpoznawalność i dba o pozytywny odbiór wśród klientów i kontrahentów.

Zastosowanie clipboardów reklamowych

Clipboardy reklamowe mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Warto zamówić je między innymi w poniższych celach:

  • Dla klientów podpisujących umowy – podkładka może być wtedy przekazana jako upominek razem z dokumentacją.
  • Dla uczestników szkoleń i konferencji – służy do przekazania dokumentów, umożliwia łatwe notowanie.
  • Dla pracowników – dzięki nim pracownicy mogą łatwiej realizować swoje obowiązki, a uzupełniona o logo podkładka będzie budowała pozytywny wizerunek biznesowy.

Clipboardy reklamowe – rodzaje

Producenci materiałów reklamowych jak clipboardy z nadrukiem mogą zaprezentować swoim klientom różne ich rodzaje.

Najczęściej zamawiane są clipboardy A4 przystosowane do rozmiaru kartek A4 i wyposażone są w metalowy klips na dokumenty. Może mieć on także pozwalać na przytrzymanie długopisu.

Aby dodatkowo zabezpieczyć dokumenty, można wybrać clipboardy zamykane, które wyposażone są w okładkę. Dzięki temu zapewniają one również większą poufność dla dokumentacji.

Z drugiej strony podkładki mogą być też umieszczone kieszonki do przechowywania.

Pod kątem personalizacji clipboardy z nadrukiem mogą być zadrukowane jednostronnie albo dwustronnie. Wykańczane są za pomocą folii matowych, błyszczących lub folii soft touch. Istnieje też możliwość zastosowania lakieru UV wybiórczego.

Gdzie zamówić clipboardy z nadrukiem?

Materiały jak clipboardy z nadrukiem są obecnie dostępne w wielu firmach zajmujących się realizacją druków na zamówienie klientów. Można również zamawiać je za pośrednictwem internetu.

Zakupienie podkładek z nadrukiem online wymaga wcześniejszego przygotowania projektu graficznego według wytycznych drukarni. Następnie należy wybrać parametry clipboardów, załadować projekt i opłacić zamówienie. Podkładki najczęściej realizowane są w terminie 5-7 dni roboczych.