Szukaj
Close this search box.

Czapki z nadrukiem jako element stroju roboczego

stroj roboczy

Spis treści

Zawody, które nie wymagają stosowania odzieży ochronnej, pozwalają na zdecydowanie większą różnorodność w wyborze stroju roboczego. W naszym artykule przedstawiamy najważniejsze cechy czapek z nadrukiem. To prosty gadżet, który będzie najlepszy na jesień, wiosnę i lato. Jeżeli zależy ci na tym, by twoi pracownicy prezentowali się schludnie i elegancko, sprawdź najnowsze możliwości promocyjne.

Czapka z daszkiem tworzy ciekawy wizerunek marki

Klasyczne czapki z daszkiem mogą okazać się ciekawym upominkiem dla pracowników. Pomogą w wytworzeniu wizerunku marki rozumiejącej potrzeby swojej załogi. Zwłaszcza latem czy wiosną, kiedy trzeba chronić się przed słońcem i warunkami atmosferycznymi. Taki prezent może wywołać pozytywne emocje, a także stwarza okazję do zbudowania samych pozytywnych skojarzeń z marką czy przedsiębiorstwem. Takie czapki pasują również do bluzy z logo i innych elementów odzieży pracowniczej.

Dlaczego warto postawić na firmowe czapki z daszkiem?

Polary, kurtki, bluzy, koszulki i czapki z daszkiem – to najczęściej wybierane dodatki odzieżowe, używane przez pracowników wykonujących swoje obowiązki na świeżym powietrzu. To nie tylko praktyczny dodatek do sportowego i roboczego stroju, ale i przede wszystkim solidna ochrona twarzy oraz oczu przed słońcem (w sezonie letnim) i chłodem, wiatrem czy deszczem (jesienią lub zimą).

Bejsbolówki z nadrukiem to podstawa stroju pracowników hal, magazynów, zakładów i innych miejsc, gdzie liczy się zarówno bezpieczeństwo, jak i wygoda. To idealne rozwiązanie także dla pracowników firm kurierskich. Wiele drukarni cyfrowych oferuje szeroką gamę kolorystyczną, dużo możliwości znakowania i dopasowania do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Czapki a kwestia przepisów BHP

Czapki z daszkiem – także te firmowe, z logiem przedsiębiorstwa – spełniają funkcję zabezpieczającą pracowników przed działaniem wysokiej temperatury oraz promieni ultrafioletowych. Są to dodatki chętnie stosowane przez pracowników budowlanych, monterów, mechaników, hydraulików i innych pracowników branż wykończeniowych. To także ochrona głowy przed ewentualnym udarem. Wszystkie czapki mają odpowiednią ilość otworów wentylacyjnych i możliwość regulacji obwodu. Dobrze wykonana czapka z nadrukiem nie tylko świetnie się prezentuje, ale i nie ogranicza widoczności i zapewnia stabilną ochronę oczu i głowy.