Szukaj
Close this search box.

Kolejne reality shows już na platformie Viaplay

ogladanie seriali

Spis treści

Programy z kategorii reality shows cieszą się niesłabnącą popularnością i od wielu lat przyciągają zainteresowanie widzów na całym świecie. Jednym z czołowych producentów tego typu formatów jest hayu, marka tworząca i rozwijająca najbardziej znane tytuły, takie jak ‘Z kamerą u Kardashianów’, ‘Żony Beverly Hills’, ‘Below Deck’, czy ‘Botched – plastyczna fuszerka’. Produkcje hayu są dostępne na platformie streamingowej Viaplay.

Wieczne lato

Do szerokiej gamy programów hayu można zaliczyć ‘Summer House’, czyli produkcję realizowaną w otoczeniu najbardziej ekskluzywnych plaż wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. W programie grupa nowojorczyków dzieli weekendowy dom w Hamptons, który jest miejscem niezapomnianych imprez.

Kolejnym ciekawym programem przedstawiającym najpiękniejsze letnie destynacje jest ‘Below Deck – Pod Pokładem’, w którym członkowie załogi luksusowego jachtu wkładają wiele wysiłku, by zrobić wrażenie na wymagających gościach. Na platformie streamingowej Viaplay można zobaczyć pięć najnowszych sezonów tej produkcji oraz trzy ostatnie edycje programu ‘Below Deck Mediterranean’, jak również wszystkie sezony ‘Below Deck Sailing Yacht’.

Luksusowe nieruchomości

W portfolio hayu znajduje się także wiele programów przedstawiających życie pośredników najbardziej luksusowych nieruchomości. W ‘Million Dollar Listing Los Angeles’ widzowie mogą obserwować pracę brokerów z zachodniego wybrzeża USA, którzy rywalizują na kalifornijskim rynku. W Viaplay dostępny jest także ‘Million Dollar Listing New York’, który dwukrotnie był nominowany do nagrody Emmy.

Widzowie zainteresowani tematem wystroju wnętrz z pewnością chętnie obejrzą, jak Scott Disick wraz ze swoim zespołem odnawia luksusowe domy w Los Angeles. W pierwszym sezonie, który jest dostępny na platformie Viaplay, wystąpiło wiele gwiazd, takich jak Kris Jenner, Sofia Richie czy Steve Aoki.

W pogoni za pięknem

Medycyna estetyczna jest coraz popularniejsza, lecz niestety s nie wszystkie operacje kończą się pomyślnie. Słynni amerykańscy chirurdzy plastycy starają się naprawiać błędy powstałe w wyniku ingerencji skalpela, przywracając kobietom wiarę w siebie. Program ‘Botched – plastyczna fuszerka’ przedstawia historie nieudanych operacji i pomaga pacjentom odzyskać piękny wygląd.

American Dream

‘Żony Beverly Hills’ to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Serial opowiadający o życiu kilku kobiet mieszkających w Beverly Hills doczekał się wielu kolejnych odsłon, takich jak ‘Żony Salt Lake’, ‘Gospodynie z Kasą. Nowy Jork’, ‘Bogate Życie w New Jersey’, ‘The Real Housewives of Orange County’, czy ‘Żony Atlanty’. Wszystkie tytuły są dostępne na platformie Viaplay.

W serwisie streamingowym Viaplay znajduje się także 20 sezonów kultowego reality show ‘Z kamerą u Kardashianów’, przedstawiającego życie klanu najsłynniejszych amerykańskich celebrytek.

Zasady Lisy Vanderpump

Jedna z najlepiej prosperujących restauratorek w Los Angeles spędziła okres lockdownu, próbując uratować swoje liczne projekty biznesowe. Gdy po wielu tygodniach jej restauracje   mogły zostać ponownie otwarte, nie zamierza próżnować. ‘Vanderpump Rules’ to reality show pokazujące jedną z ‘Żon Beverly Hills’ – Lisę Vanderpump, która wraz z zespołem pracuje nad odbudowywaniem tworzonej przez siebie marki i ugruntowaniem pozycji na konkurencyjnym rynku.

Historia reality show

‘For Real: The Story of Reality TV’ to program, dzięki któremu fani reality shows mogą cofnąć się do najbardziej kultowych momentów najbardziej popularnych tytułów. Andy Cohen rozmawia z bohaterami scenach, które pomimo upływu lat, wciąż pozostają w pamięci widzów.

Hayu nieustannie poszerza ofertę programów z kategorii reality show. Viaplay jest partnerem producenta na Polskę, Estonię, Łotwę i Litwę. Dzięki temu subskrybenci platformy mogą zobaczyć ponad 1000 odcinków różnorodnych programów hayu, a większość nadchodzących premier, odbędzie się w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych.