Kupujemy prezent dla przyjaciółki

pomysły na prezent dla przyjaciółki

Spis treści

Przyjaciółka odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Jest powiernikiem wszystkich sekretów, towarzyszem w codziennym życiu. To z nią dzielimy smutki i radości. To z nią biegamy na wyprzedaże, wyjeżdżamy na wakacje, robimy szalone rzeczy, których nie mogłybyśmy zrobić z nikim innym. Niekiedy jest jak siostra, która w trudnej chwili poda rękę, a gdy trzeba będzie – da porządnego kopniaka motywacyjnego. Przyjaciółka to wyjątkowa osoba, dlatego też za jej przyjaźń warto podziękować w sposób wyjątkowy. Specjalnie dla Was zebrałam kilka fajnych pomysłów na prezent dla przyjaciółki.

Prezent dla fanki błyskotek

Dziewczyny uwielbiają biżuterię. Jeśli Twoja przyjaciółka lubi otaczać się błyskotkami, możesz śmiało podarować jej jakiś miły drobiazg. Oczywiście nie musi to być od razu kolia wysadzana diamentami 😉 Z resztą Ty najlepiej znasz gust swojej przyjaciółki i wiesz, co najbardziej lubi. Ja mogę jedynie podpowiedzieć, że w tym sezonie szalenie modna jest biżuteria minimalistyczna – subtelne naszyjniki, delikatne bransoletki, maleńkie kolczyki. Fajnym pomysłem będzie też sznurkowa bransoletką z zawieszką lub bransoletka z możliwością personalizacji.

sznurkowa bransoletka z symbolem nieskończoności
sznurkowa bransoletka z symbolem nieskończoności

 

sznurkowa bransoletka z koniczynką
sznurkowa bransoletka z koniczynką

 

sznurkowa bransoleta z pozłacaną koniczyną
sznurkowa bransoleta z pozłacaną koniczyną

Prezenty dla miłośniczki mocnych wrażeń

Idealny prezent dla przyjaciółki, która uzależniona jest od mocnych wrażeń i adrenaliny? Na pewno jakaś niebanalna przygoda lub przeżycie. Może to być np. skok ze spadochronem lub lot szybowcem. Może to być szalona przejażdżka włoskim Ferrari lub gokartem. Lot szybowcem to genialny prezent dla dziewczyny, która lubi bujać w obłokach i to nie tylko metafizycznie. Gokarty z kolei to idealne rozwiązanie dla fanki szybkiej jazdy, która mimo adrenaliny za skórą, woli trzymać się mocno ziemi. A jeśli nie gokarty czy szybowiec, to może lot paralotnią? Taki lot daje wyjątkowe odczucie przestrzeni i bezpośredniego kontaktu z powietrzem. Dodatkowo pozwala spełnić odwieczne marzenia ludzkości dotyczące latania.

idealny prezent dla przyjaciółki - lot paralotnią
idealny prezent dla przyjaciółki – lot paralotnią

 

jazda gokartem
jazda gokartem

 

przejażdżka ferrari
przejażdżka ferrari

 

Prezenty dla fanki błogiego lenistwa

A jaki prezent dla przyjaciółki wybrać, jeśli ta jest słodką księżniczką? Wówczas możesz podarować jej chwilę błogiego lenistwa. Może to być dzień w Spa lub voucher na jakiś konkretny zabieg. Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych. Osobiście mogę polecić masaż czekoladą, dzięki któremu można się rozpłynąć i zapomnieć o całym świecie, a także masaż gorącymi kamieniami – relaksuje jak mało co. Fajną opcją jest też masaż tajski. Trochę egzotyki przyda się każdemu 🙂

 

prezent dla przyjaciółki - masaż czekoladą

 

egzotyczny relax
egzotyczny relax

 

masaż gorącymi kamieniami
masaż gorącymi kamieniami

Prezenty dla miłośniczki tańca

Fajną opcją na prezent dla przyjaciółki są też upominki z tańcem w tle. W końcu teraz tańczy cała Polska. Taniec jest modny, a do tego pozwala odkryć w sobie kobiecość. Myślę, że Twoja przyjaciółka będzie zadowolona, jeśli będzie mogła choć trochę poruszać bioderkiem. Na stronie https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-przyjaciolki znajdziesz vouchery na rozmaite lekcje tańca. Do wyboru jest taniec klasyczny lub nowoczesny, w zależności od tego, jaki preferuje Twoja przyjaciółka. Ja osobiście polecam taniec na szarfach lub salsę. Gorąca salsa porwie każdego do tańca!

taniec na szarfach
taniec na szarfach