Szukaj
Close this search box.

Modne spodnie dresowe! Sprawdź, z czym je nosić

spodnie dresowe stylizacje

Spis treści

Spodnie dresowe do niedawna noszone były na lekcje wychowania fizycznego w szkole, do klubu fitness, na siłownię. W pewnym momencie przestało im to wystarczać, bo wyszły na ulice i śmiało wkroczyły w nasze życie codzienne. Na początku może i budziły kontrowersje, ale z czasem tak bardzo przyzwyczaiłyśmy się do ich widoku na ulicy, że same zaczęłyśmy w nich chodzić. Dziś spodnie dresowe są chyba jednym z ulubionych przedmiotów pożądania. Noszą je nie tylko dziewczyny preferujące styl casual, ale nawet eleganckie kobiety. Bo przecież wiemy dziś, że spodnie dresowe to nie tylko idealne towarzystwo dla trampek i adidasów, ale także genialny dodatek do szpilek. Dziś świetną okazją do założenia wygodnych dresów jest nie tylko weekendowe popołudnie, kiedy wybieramy się na spacer z psem lub jedziemy na wycieczkę za miasto, ale także wyjście do kina i na spotkanie z koleżanką. Z czym łączyć spodnie dresowe, aby wiosną wyglądać modnie i czuć się swobodnie?

Z kurtką typu bomber

Tak jak spodnie dresowe wracają w tym sezonie do łask, tak do łask wraca też kultowa bomberka. Nie muszę chyba nikogo przekonywać jak cudowne duety potrafią stworzyć te dwie rzeczy. Dresy przy bomberce nabierają innego charakteru. Całość zyskuje smaczku i pazura. I o to właśnie chodzi. Dobierzcie do tego trampki, adidasy lub szpilki i gotowe. W takim zestawie można wybrać się wszędzie!

 Ze skórzaną ramoneską

Spodnie dresowe i skórzana ramoneska to zawsze dobre rozwiązanie! Wystarczy, że do całości dobierzecie zwykły t-shirt oraz trampki i po kłopocie. Oczywiście możecie eksperymentować z kolorem dresów, jednakże pamiętaj, że klasyka sprawdza się najlepiej. Szare lub czarne spodnie dresowe, czarna ramoneska i t-shirt to zestaw ponadczasowy i zawsze modny.

Z jeansową kurtką, swetrem lub golfem

Dresy świetnie czują się w towarzystwie także innych rzeczy. Doskonale dogadują się z kurtką z denimu, szczególnie jeśli pod nią założymy crop top. Dobrze wyglądają także z klasycznym, dopasowanym golfem oraz nieco luźniejszym swetrem.