Szukaj
Close this search box.

Trend alarm: spodnie z lampasem

modne spodnie z lampasami

Spis treści

Jesień 2017 prezentuje się bardzo ciekawie. Wśród trendów silną pozycję zajmują spodnie z lampasem. Gwiazdy je pokochały i noszą nie tylko na co dzień, do zwykłych casualowych stylizacji. Równie chętnie pozują w nich na ściankach! Do wyboru mamy dwa rodzaje spodni z lampasami: dresowe i eleganckie. Zarówno jedne, jak i drugie można nosić w każdym wydaniu. Dresy można łączyć z eleganckimi koszulami i żakietami. Modele eleganckie możemy zestawiać z dresowymi bluzami, kurtkami w stylu bomber jacket i pudełkowymi płaszczami.

Lampasy mile widziane

Dawniej spodnie z lampasami były szczytem obciachu. Dziś są noszone przez największe ikony mody. Nawet Victoria Beckham nie mogła im się oprzeć i często bywa widziana w lampasach. A to o czymś świadczy. Spodnie z lampasem możemy nosić w wydaniu casual i glamour. Możemy traktować je dosłownie i wplatać w sportowe stylizacje, a także z lekkim przymrużeniem oka i zestawiać z eleganckimi marynarkami czy pudełkowymi płaszczami. Spodnie z lampasem i bluza dresowa to wyższy poziom stylu sportowego. Spodnie z lampasem i pudełkowy płaszcz? Oczywiście, że tak! Połączenie sportu i elegancji sprawdza się od kilku już sezonów. Taki outfit możemy założyć na co dzień i specjalne (bardziej oficjalne) wyjście.

spodnie z lampasem

modne spodnie z lampasami

Spodnie z lampasem świetne duety tworzą ze sportowymi bomber jacket. Chcesz dodać nietuzinkowości swojej stylizacji? Koniecznie sięgnij po kurtkę w wydaniu oversize! Tym sposobem zyskasz nonszalancki look, obok którego ciężko będzie przejść obojętnie. A jeśli nie oversizowa bomber jacket, to może haftowana?

spodnie z lampasem i kurtka bomber

spodnie z lampasem i bomber jacket

Zależy ci na eleganckim i bardziej oficjalnym looku, ale nie chcesz rezygnować z lampasów? Koniecznie połącz spodnie z lampasami z białą koszulą. Dobierz do tego czółenka lub botki na obcasie i elegancką biżuterię. Możesz też sięgnąć po żakiet. Profesjonalny look gotowy!

modne spodnie z lampasem

 

spodnie z lampasem glamour

modne spodnie z lampasem