Szukaj
Close this search box.

Praca w Holandii – biuro Jobxion

praca w holandii

Spis treści

Z czym kojarzy się wam Holandia? Mi na pewno z tulipanami, wiatrakami, a ostatnio – z doskonałym rynkiem pracy. Praca w Holandii stała się w ostatnim czasie bardzo modna i szalenie opłacalna. Teraz nie liczy się już tylko Anglia czy Irlandia. Coraz więcej osób w poszukiwaniu godnego życia, stawia właśnie na krainę wiatraków. Również wielu moich znajomych zdecydowało się tam wyjechać i bardzo sobie chwalą swój wybór.

Dlaczego akurat praca w Holandii?

Plusów i korzyści jest całe mnóstwo. Zacznijmy jednak od tego, że kwalifikacje polskich pracowników są tam wysoko oceniane oraz oczywiście bardzo dobrze wynagradzane. Holandia znajduje się w dość bliskiej odległości od Polski. Poza tym posiada sprzyjające pracownikom prawo. Również pozytywne nastawienie Holendrów jest dużym plusem. Nie kręcą oni nosem na obcokrajowców, ale wspierają ich jak tylko mogą. Największym jednak plusem pracy w Holandii są zarobki – uznawane za jedne z wyższych w Europie. Przyjmuje się, że za godzinę pracy można tam dostać od 8,77 do 9,55 za godzinę brutto. Rozbieżność ta wynika oczywiście z różnych rodzajów pracy. Jeżeli praca wymaga od pracownika zaangażowania, wyższej sprawności fizycznej lub odbywa się w trudniejszych warunkach stawka godzinowa powinna być wyższa w porównaniu do pracy bardziej komfortowej i pozbawionej ryzyka. W skali całego roku zarobki są bardzo rozbieżne. W odpowiednich okresach, kiedy firma ma bardzo dużo pracy można zarobić od 350€ do nawet 500€ na rękę tygodniowo. Ale tak jak podkreślam – wszystko zależy od konkretnego okresu lub sezonu.

Praca w Holandii – biuro Jobxion

Decydując się na pracę w Holandii warto poszukać biura lub jak kto woli agencji pracy, która ułatwi nam wyjazd. Szukanie czegoś na własną rękę nie dość, że jest czasochłonne, to na dodatek bywa ryzykowne. Sprawdzone biuro tylko ułatwi nam zadanie i co najważniejsze – znajdzie nam pracę! Wywołane przeze mnie do tablicy biuro Jobxion poszukuje wielu specjalistów, jednakże są to głównie fachowcy z szeroko rozumianego sektora budowlanego. Stolarz, elektryk czy hydraulik bez problemu znajdzie pracę w Holandii przez biuro Jobxion. Co ważne, zatrudnienie za pośrednictwem Jobxion obejmuje wszelkie formalności, dokumenty, procedury i bezpieczeństwo pracy, które w tej branży ma kluczowe znaczenie. Jobxion zapewnia zakwaterowanie, organizuje kursy bezpieczeństwa pracy VCA dla osób, które jeszcze nie posiadają takiego certyfikatu. Dla chętnych organizuje również kursy języka niderlandzkiego. Do tego zapewnia ubezpieczenie, ubrania robocze, opiekę polskiego koordynatora oraz cotygodniowe wynagrodzenie.

praca holandia biuro jobxion
Praca w Holandii – biuro Jobxion

Profesjonaliści dla profesjonalistów

Praca w Holandii? Biuro Jobxion to gwarancja satysfakcji! Mimo, że w Polsce firma działa od 2015, to jednak na rynku holenderskim obecna jest już od 12 lat, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie i jest godna zaufania. Dlaczego warto postawić na Jobxion? Powodów jest kilka. Dzięki współpracy z urzędami pracy w Polsce oraz w Holandii, biuro przestawia oferty pracy w Holandii adekwatne do kwalifikacji i umiejętności różnych fachowców. Warto wiedzieć, że rekrutacja obejmuje nie tylko ludzi młodych, ale również tych po 50 roku życia. Agencja ciekawe propozycje ma również dla osób, które są zainteresowane praktykami zawodowymi. Poza tym, co warte jest podkreślenia:

  • Jobxion posiada biura stacjonarne w Polsce,
  • Jobxion Poland sp. z o.o. jest wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 13137,
  • Jobxion Vakmensen BV należy do NBBU – Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia, związku zawodowego profesjonalnych pośredników pracy, co gwarantuje, że jako pracodawca przestrzega układu zbiorowego dotyczącego płac – CAO.

Interesuje cię praca w Holandii? Biuro Jobxion na pewno znajdzie coś w sam raz dla siebie. Po szczegółowe informacje odsyłam tutaj: http://jobxion.pl/