Szukaj
Close this search box.

S.O.S na kłopoty w sypialni

Spis treści

Mężczyźni nie lubią mówić o swoich problemach, zwłaszcza jeśli mają one miejsce w sypialni. Niepytani – milczą na ten temat. Tymczasem okazuje się, że kłopoty w sypialni dotyczą około 3 mln mężczyzn. Około 95% z nich w ogóle nie podejmuje leczenia. Niesłusznie. Kłopoty zarówno z wywołaniem, jak i utrzymaniem wzwodu mogą spotkać każdego, również młodych mężczyzn. Zamiast je bagatelizować i udawać, że nie istnieją, warto zacząć działać. Istnieje mnóstwo sposobów na przywrócenie doskonałej kondycji seksualnej, o czym poniżej.  

Przyczyny problemów z erekcją

Kłopoty w sypialni mogą mieć różne podłoże. Do najczęstszych przyczyn problemów z erekcją zalicza się stres i przemęczenie. Prawda jest taka, że długotrwały stres obniża poziom testosteronu i w ten właśnie sposób zaburza erekcję. Zaburzenia wzwodu bardzo często bywają następstwem strachu przed ośmieszeniem się w oczach kobiety. Każdy mężczyzna chce jak najlepiej wypaść przed partnerką. Im bardziej mu na tym zależy, tym większe problemy z erekcją lub jej utrzymaniem może mieć. Winowajcą problemów w sypialni może być także zła dieta i brak ruchu. Jedząc tłusto, zbyt obficie i niezdrowo, a do tego unikając systematyczne aktywności fizycznej nietrudno popaść w tarapaty. Niestety, mężczyźni często o tym zapominają. Licznie przeprowadzone badania wykazały, że za kłopoty z erekcją mogą być odpowiedzialne używki. Toksycznie na męski organizm działa zarówno alkohol, jak i nikotyna. Szczególnie nikotyna powoduje zmiany naczyniowe, zaburza wydzielanie hormonów i tym przyspiesza starzenie organizmu.

Na kłopoty z erekcją – Permen

Każdy typ zaburzeń erekcji, bez względu na jego podłoże, można leczyć farmakologicznie. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów wspomagających zdolność do wzwodu. Jednym z najbardziej popularnych jest PERMEN. Liczne opinie o Permen tylko potwierdzają jego skuteczność. Wielu mężczyzn przyznaje, że Permen to strzał w dziesiątkę. Regularne jego zażywanie nie tylko przywraca ochotę na seks, ale także dodaje energii i witalności. Większość z pytanych panów przyznała, że już po kilku tygodniach stosowania Permen, ich sprawność seksualna bardzo się poprawiła, a nawet wróciła do dawnej, doskonałej formy.

Na kłopoty z erekcją i lepszą sprawność seksualną - Permen King
Na kłopoty z erekcją i lepszą sprawność seksualną – Permen King

Jak działa Permen?

Permen nie tylko poprawia seksualną wydajność, ale także wyzwala ochotę na zbliżenie. Wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego, jak również wpływa na utrzymanie sprawnej pracy serca. W przeciwieństwie do wielu innych leków, preparat Permen przeznaczony jest do stosowania codziennego, dzięki czemu mężczyzna nie musi wcześniej planować seksu i może mieć pewność, że w każdej chwili stanie na wysokości zadania. Zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały dzień. Najlepsze efekty ze stosowania leku odczuwa się po około 6 tygodniach. Więcej tutaj: http://permen-dzialanie.pl/

Nie tylko farmaceutyki

Farmaceutyki to skuteczna broń na kłopoty z erekcją. Skuteczna, ale nie jedyna. Aby cieszyć się witalnością i dobrą energią, warto wprowadzić do życia kilka zmian. Przede wszystkim należy porzucić złe nawyki żywieniowe i zadbać o zdrową, lekkostrawną dietę. Poza tym, należy zadbać o regularną aktywność fizyczną, która pozwoli zrzucić kilka kilogramów (kliknij), a przy okazji zwiększy wydolność organizmu, poprawi kondycję i doda energii do działania. Bardzo ważne jest także nauczenie się radzenia sobie ze stresem oraz odpoczywania. Wbrew pozorom, większość mężczyzn nie umie odpoczywać i relaksować się, a kumulowane napięcie jest wrogiem sprawności seksualnej.