Szukaj
Close this search box.

Sharp KC-A50EUW – oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji i nawilżania

czyste powietrze

Spis treści

Zanieczyszczone i suche powietrze to zmora nie tylko dla alergików. W okresie jesienno-zimowym nasze drogi oddechowe dręczy uciążliwy smog, natomiast początek wiosny i lato to największa ilość pyłów i grzybów unoszących się w powietrzu, co z pewnością potwierdzą alergicy. Możemy sobie nieco pomóc, korzystając we własnym domu z oczyszczacza powietrza.

Oczyszczacz firmy goodair- jakie korzyści płyną z tego urządzenia?

Obecnie na rynku w ofercie znajduje się wiele różnych modeli, jak i producentów. Wybór najlepszego nie zawsze będzie prosty, dlatego dobrze jest, wybrać się do sklepu, w którym możemy liczyć na profesjonalne doradztwo. Dobrze dobrany oczyszczacz, to najwyższy poziom filtracji i odczuwalna zmiana już od pierwszego użycia. Skuteczny oczyszczacz firmy goodair, będzie w stanie poradzić sobie z zanieczyszczeniami pochodzącymi ze smogu, czyli szkodliwymi pyłami zawieszonymi, dodatkowo, jeśli posiada funkcję jonizacji zadba o równowagę jonową w powietrzu, dzięki czemu we własnym domu poczujemy się tak dobrze, jak w górach, czy w lesie, gdzie owa równowaga jest największa. Najlepsze oczyszczacze powietrza będą skutecznie eliminowały także wirusy, bakterie, roztocza i alergeny. Jeśli w domu, czy mieszkaniu mamy kłopot ze zbyt suchym powietrzem, warto postawić na model z funkcją nawilżania, jak np. Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza.

Warto pamiętać, aby urządzenie dopasować nie tylko do naszych potrzeb, ale także konkretnego pomieszczenia, zwracając również uwagę na głośność pracy, czy żywotność filtrów. Oczyszczacz firmy goodair, który zamierzasz umieścić w pokoju dziecięcym, powinien mieć także funkcję blokady rodzicielskiej.

Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza o bardzo dobrych parametrach

Sharp już od lat jest jednym z liderów w branży urządzeń filtrujących powietrze. Przeglądając bliżej ofertę japońskiego producenta, od razu zobaczymy jak wiele różnych urządzeń ma do zaoferowania, to niewątpliwie ogromna zaleta tego producenta, dzięki czemu dopasujemy produkt do swoich wymagań, jak również możliwości finansowych. Idealnym przykładem urządzenia łączącego w sobie bardzo dobre parametry a także atrakcyjną cenę jest Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem.

Jaki jest Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza?

Skuteczny na średniej powierzchni

Sharp KC-A50EUW nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 38 m2. Jego wydajność oczyszczania wynosi 306 m 3/h, natomiast wydajność nawilżacza 600 ml/h.

Z zaawansowaną i złożoną filtracją

To cecha, która charakteryzuje większość urządzeń japońskiego producenta, który stawia, w głównej mierze na skuteczność filtracji, co oczywiście powinno być priorytetem jeśli chodzi o tego typu urządzenia. W opisywanym modelu filtracja jest złożona i wieloetapowa. We wnętrzu Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza, znajdziemy: filtr wstępny, węglowy HEPA H13, filtr nawilżacza a także jonizator. Tak złożona filtracja, pozwala na eliminację wielu zanieczyszczeń, w tym także tych pochodzących ze smogu.

Pracuje bardzo cicho

Jeśli urządzenie pracuje cicho i mamy możliwość ustawienia w nim trybu cichego lub nocnego, z powodzeniem wstawimy go w sypialny, czy pokoju dziecięcym, bez konieczności wyłączania oczyszczacza na noc. Sharp KC-A50EUW oczyszczacz powietrza, wyemituje nie więcej niż 16 dB, dzięki czemu ten model jest bardzo dobrym wyborem do domu.

Poradzi sobie z suchym powietrzem

W sezonie grzewczym suche powietrze to prawdziwa zmora w wielu domach, jeśli borykamy się z tym problemem warto postawić na oczyszczacz firmy goodair z funkcją nawilżania. W przypadku naszego modelu od Sharp, ta funkcja jest i działa bardzo dobrze, ponadto warto zwrócić uwagę na pojemność zbiornika na wodę , która w tym przypadku wynosi aż 4 litry, dzięki czemu urządzenie nie wymaga częstej obsługi od użytkownika.

Najlepsza żywotność filtrów

Oczyszczacze powietrza marki Sharp mogą się pochwalić jedną z najdłuższych żywotności filtra: węglowego, HEPA oraz nawilżacza. Jeśli odpowiednio zadbamy o filtr, żywność w przypadku Sharp KC-A50EUW wynosić będzie od 5 do aż 10 lat.

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza do własnego domu?

Oczyszczacz powietrza we własnym domu, to najskuteczniejszy sposób na niwelowanie zanieczyszczeń, które wpływają niekorzystnie na nasz organizm, utrudniają zasypiania, funkcjonowanie alergikom, czy także wpływają na ogólne samopoczucie. W sklepach spotkamy zarówno oczyszczacz firmy goodair, o bardzo dobrych parametrach, ale równie wysokiej cenie, jednak z powodzeniem znajdziemy też oczyszczacze nieodstające parametrami, które będą posiadać atrakcyjniejszą cenę. Warto do zakupu, wybrać profesjonalny sklep.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl