Szukaj
Close this search box.

Wielki błękit to hit wiosny!

modny błękit 2018

Spis treści

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek bujania w obłokach. Wiosną 2018 będziemy robić to całkowicie legalnie. Instytut Pantone uznawany za wyrocznię w kwestii kolorów ogłosił niedawno, że pudrowy błękit określany również jako baby blue to must have nowego sezonu. Na pewno w sezonie wiosennym będzie miał wiele do powiedzenia. Poniekąd będzie mógł nadrobić wcześniejsze niepowodzenia, kiedy to nie należał do ścisłej czołówki. W  tym roku udało mu się awansować na sam szczyt. Dla mnie to bardzo dobra wiadomość!

Błękit w stylizacjach

Delikatny błękit genialnie wpisuje się w typowo wiosenny look. Świetnie dogaduje się z innymi pastelami, więc daje nam mnóstwo możliwości. Jeśli lubisz cukierkowe stylizacje, błękit łącz z pudrowym różem lub delikatną lawendą. Jeśli wolisz mocne kontrasty, baby blue połącz z czerwienią, czernią lub szarością. Wszystkie konfiguracje będą wyglądać stylowo.

błękit stylizacje

modny błękit

błękitna sukienka

błękitne spodnie

Idź na całość

Pastelowy, delikatny niebieski jest tak piękny, że styliści polecają nosić go w wydaniu total look, a więc od stóp do głów. Trzeba przyznać, że błękitna stylizacja prezentuje się oszałamiająco. A jeśli nie total look to przynajmniej dodatek w kolorze nieba. Fajnym wyborem będzie błękitna torebka, okulary przeciwsłoneczne lub czółenka.

modny błękit

modny kolor niebieski

trendy wiosna 2018

modny niebieski 2018