Szukaj
Close this search box.

Zabawki z motywem gier komputerowych jako pomysł na prezent dla małych graczy

motywy gier komputerowych zabawki

Spis treści

Gry komputerowe to jedna z najpopularniejszych form rozrywki – uwielbiają je dorośli i dzieci w różnym wieku. Te ostatnie często trudno odciągnąć sprzed monitora i zainteresować czymś innym niż ulubiona w danym momencie gra. Pomóc w tym mogą zabawki z motywem gier komputerowych – poznaj propozycje, które spodobają się twojemu dziecku i będą dla niego świetnym prezentem!

Zabawki na licencji Fortnite

Fortnite to kooperacyjna gra komputerowa, uważana za prawdziwy fenomen i niezwykle popularna na całym świecie. Gracze budują fortyfikacje i chronią świat przed potworami w stylu zombie, toczą walki i tworzą własne światy. Zabawę można przenieść do realnego świata, korzystając ze stylizowanych miotaczy Nerf na licencji Fortnite, wzorowanych na wirtualnym wyposażeniu bohaterów gry. Ta zabawkowa broń pozwoli nastolatkom toczyć prawdziwe bitwy w towarzystwie kolegów i świetnie się przy tym bawić na świeżym powietrzu!

Gadżety dla fanów Mario Bros

Mario Bros to klasyk z lat 80., który powrócił – dzisiaj przygodami włoskich braci Mario i Luigiego fascynują się nawet kilkulatki. W ślad za tym idą producenci zabawek z duńskim gigantem Lego na czele. Zestawy z serii Lego Super Mario są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do kilkunastu lat. Można w nich znaleźć kultowe postaci (z interaktywną figurką Mario na czele), pojazdy i budowle z gry, a zabawę uatrakcyjni specjalna aplikacja.

Poza klockami Lego fanom Maria można podarować zdalnie sterowane pojazdy marki Carrera na licencji tej właśnie gry. Godne uwagi są także gry zręcznościowe Super Mario produkowane przez firmę Epoch przeznaczone dla jednego lub kilku graczy i gwarantujące świetną zabawę już przedszkolakom – podpowiada nasz rozmówca z internetowego sklepu z zabawkami Kraina Zabawy.

Klocki i gry z motywem Minecraft

Mówiąc o grach komputerowych uwielbianych przez dzieci, nie można pominąć słynnego Minecrafta, który odniósł ogromny sukces. Świat zbudowany z sześcianów pozwala ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną i przeżywać emocjonujące przygody już siedmiolatkom. W „realu” warto zastąpić je zabawkami na licencji Minecrafta. Należą do nich zestawy klocków z serii Lego Minecraft, kolekcja gier planszowych Minecraft oraz puzzli marki Ravensburger na licencji tej właśnie gry. Każda z nich stanowi doskonały pomysł na prezent dla zapalonego gracza, pozwalając mu ćwiczyć logiczne myślenie, koncentrację i zdolności motoryczne.