Szukaj
Close this search box.

Zestawy piśmiennicze z logo – wybierz prezent firmowy ze smakiem!

Spis treści

Eleganckie zestawy piśmiennicze ozdobione efektownym logo firmy mogą być wspaniałym pomysłem na podarunek. Jak wybrać najlepszy rodzaj zestawu na prezent? Gdzie złożyć zamówienie?

Kiedy warto wybrać zestawy piśmiennicze z logo?

Zamówienie na zestawy piśmiennicze uzupełnione o logo firmy jest bardzo dobrym wyborem dla tych firm, które chcą zaoferować swoim klientom lub kontrahentom praktyczny podarunek na wiele okazji.

Zestawy piśmiennicze dzięki wielu wariantom do wyboru mogą być doskonałym pomysłem na luksusowy podarunek od firmy, na przykład dla ważnego klienta lub dla pracownika. Do dyspozycji są również niedrogie zestawy piśmiennicze, które mogą być pomysłem na gratis dodawany do zamówień lub jako pamiątka z ważnego wydarzenia, na przykład rocznicy.

Dzięki temu, że na zestawie można umieścić logo firmy, może stać się on również świetnym pomysłem na promocję firmy.

Rodzaje zestawów piśmienniczych

W sprzedaży można znaleźć różnorodne zestawy piśmiennicze przeznaczone do personalizacji. Wśród często kupowanych zestawów znajdują się:

  • Zestawy składające się z długopisu i pióra – najczęściej umieszczane są one w dekoracyjnym etui. Do wyboru są różne rodzaje zestawów, na przykład z wykończeniem z drewna, metalu, plastiku.

  • Zestawy składające się z akcesoriów piśmienniczych – mogą one zawierać karteczki samoprzylepne, notatniki w podręcznym formacie, dzięki czemu mają praktyczne zastosowanie.

  • Zestawy piśmiennicze z dodatkami – poza długopisem i piórem mogą zawierać też dodatkowe elementy, na przykład jak dekoracyjne etui skórzane do przechowywania lub brelok.

Jak zamówić personalizowany zestaw piśmienniczy?

Aby złożyć zamówienie na personalizowane zestawy piśmiennicze, konieczne będzie wcześniejsze przygotowanie projektu graficznego, który ma zostać zrealizowany na konkretnych produktach.

Najczęściej personalizacja dotyczy samych artykułów piśmienniczych, na których drukuje się albo graweruje logo lub inne informacje. Dzięki temu cały zestaw nabiera indywidualnego wymiaru. W wybranych przypadkach możliwe jest też personalizowanie etui.

Zestawy piśmiennicze z logo – gdzie je kupić?

Obecnie zestawy piśmiennicze uzupełnione o logo są oferowane w wielu firmach, które zajmują się produkowaniem gadżetów reklamowych.

Zamówienia na różne zestawy piśmiennicze mogą być też składane przez internet, dlatego nie trzeba udawać się osobiście do firmy, by kupić potrzebne produkty z personalizacją. Gotowe zestawy są najczęściej przekazywane do klienta już w ciągu kilku dni roboczych na wskazany adres.