Szukaj
Close this search box.

Akademik w Lipsku

akademik basecamp

Spis treści

Coraz częściej decydujemy się na studia za granicą. Nic w tym dziwnego, gdyż tego typu edukacja daje o wiele więcej możliwości. Szlifujemy język, poznajemy różne kultury i stajemy się bardziej „światowi”. W ostatnim czasie, jednym z najpopularniejszych kierunków jest Lipsk. Niemieckie miasto rok rocznie przyciąga studentów z różnych zakątków świata. W Lipsku studiuje młodzież z Węgier, Ukrainy i Ameryki, nie wliczając w to studentów z Anglii, Włoch czy Hiszpanii. Planujesz studia w Lipsku? Na początek musisz zadbać o odpowiednie miejsce do zamieszkania. Samodzielne wynajęcie mieszkania może być dość drogie. Mieszkanie u kogoś kątem? Raczej mało komfortowe, za to często „pod nadzorem”. To może akademiki Lipsk? Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki akademik w Lipsku wybierzesz. Przeglądanie ofert radzę zacząć od BaseCamp. Raz zobaczysz to miejsce, nie będziesz chcieć żadnego innego!

BaseCamp – nowy wymiar akademika

Akademiki w Lipsku to dość dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o niedrogie życie podczas studiów. Mieszkanie w akademiku chwalą tysiące studentów, dla których jest to wręcz obowiązkowy element przygody na uniwersytecie. Trzeba jednak pamiętać, że akademik – akademikowi nierówny. Jeśli zależy ci na komfortowym i przytulnym miejscu do zamieszkania, zapoznaj się z ofertą BaseCamp. To nowoczesny akademik w Lipsku, oferujący pokoje o wysokim standardzie, kompleksowo wyposażone w designerskie meble, do tego z własną łazienką i kuchnią. Można wręcz powiedzieć, że BaseCamp to coś więcej niż akademik. Miejsce to bardziej przypomina nowoczesny apartamentowiec niż akademik, który znamy z opowieści starszych znajomych.

akademik basecamp lipsk
źródło: basecampstudent.com
akademiki lipsk
źródło: basecampstudent.com

Akademik w Lipsku BaseCamp – co poza pokojem?

Jak już wspomniałam wyżej – akademik BaseCamp to coś więcej niż zwykłe miejsce dla studentów. W tym nowoczesnym akademiku, poza eleganckimi pokojami, znajduje się pralnia, ciche miejsce do nauki, kino, a nawet siłownia. A który polski akademik posiada siłownię czy kino? Jest tu też miejsce do urządzania imprez, bo przecież student nie samą nauką żyje, a także taras na świeżym powietrzu. Mimo, że każdy pokój ma swój aneks kuchenny, na każdym piętrze dodatkowo znajduje się duża kuchnia. Istnieje tu również możliwość wynajęcia pokoju dla par, jeśli planujesz studiować razem ze swoją połówką. Akademik w Lipsku BaseCamp posiada też kilka pokoi dla osób niepełnosprawnych, które są wyposażone we właściwy sposób tak, aby zapewnić jak największą wygodę i funkcjonalność. W BaseCamp może zamieszkać każdy student, który uczy się w pełnym wymiarze godzin. Z akademika można korzystać przez wszystkie lata nauki.

Czy warto?

Oczywiście, że tak! Akademik BaseCamp to wyższy poziom mieszkania. To zupełnie inna przestrzeń niż akademiki, które znaliśmy do tej pory. Jest wygodnie, elegancko, designersko. Ogromnym plusem zamieszkania w tym akademiku jest możliwość poznania całego wachlarzu barwnych osobowości i nawiązania interesujących przyjaźni. Dzięki temu, dość szybko przestaniesz czuć się obco w nowym mieście. Ba! W nowym, obcym kraju. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowoczesnego akademika w Lipsku, koniecznie zajrzyj tutaj: basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/_lipsk/