Szukaj
Close this search box.

Budowa domu jednorodzinnego – system zlecony. Czy warto?

budowa domu

Spis treści

Systemem zleconym buduje się domy jednorodzinne coraz częściej. Czy jednak rzeczywiście warto skorzystać z tej usługi? Na czym dokładnie polega system zlecony? Co oferują generalni wykonawcy? Sprawdzamy!

Zlecony system budowy domów – co to jest?

W ostatnim czasie domu jednorodzinne coraz częściej buduje się w systemie zleconym. Oznacza to, że prace budowlane realizowane są przez zewnętrzną firmę, która może zająć się nimi również kompleksowo.

W porównaniu do systemu gospodarczego budowa domu jednorodzinnego – https://dom-pokazowy.pl/ w systemie zleconym jest zdecydowanie wygodniejsza, ponieważ inwestor musi jedynie wybrać wykonawcę, który następnie, w jego imieniu, prowadzi prace związane z budową. Oczywiście, jest to też związane z wyższym kosztem.

Zalety i wady systemu zleconego budowy domów

Wybierając odpowiedni system budowy domów, warto uwzględnić zalety i wady systemu zleconego. Kiedy warto się na niego zdecydować?

Zalety systemu zleconego budowy domów:

  • Firma zajmuje się formalnościami i budową domu w imieniu klienta

  • Można zaoszczędzić czas na budowie domu

  • Dobra ekipa to pewność, że budynek będzie najwyższej jakości

  • Czas budowy domu trwa krócej

Wady systemu zleconego budowy domów:

  • Wyższy koszt w stosunku do systemu gospodarczego

  • Ważny wybór sprawdzonej firmy

Kiedy warto zdecydować się na system zlecony?

Zlecona budowa domu jednorodzinnego jest najwygodniejszą opcją z punktu widzenia inwestora, który nie dysponuje czasem, wiedzą oraz umiejętnościami w zakresie budownictwa. To powoduje, że aktualnie na taki system budowy decyduje się wiele osób.

Warto jednak pamiętać o tym, że duże znaczenie ma wtedy wybranie odpowiedniego wykonawcy. Firma powinna być doświadczona, oferować kompleksowe usługi, aby dzięki temu mogła zadbać o jakość prac i całego budynku.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów systemem zleconym

Osobom zainteresowanym budową domów w systemie zleconym na terenie powiatów poznańskiego i średzkiego kompleksowe wsparcie zapewnia Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowy domów jednorodzinnych, która zajmuje się budową na bazie dwóch gotowych projektów o metrażach 90 metrów kwadratowych oraz 75 metrów kwadratowych.

Firma wykonuje kompleksowe prace, między innymi szykuje projekt domu jednorodzinnego, zajmuje się formalnościami dotyczącymi budowy domu, jego wzniesieniem i wykonaniem prac instalacyjnych. Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow bazuje przy tym na nowoczesnych technologiach, by własny dom nie był drogi w utrzymaniu.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl