Szukaj
Close this search box.

Goście obiadów czwartkowych i styl Agnieszki Cegielskiej

Spis treści

Słyszałyście o obiadach czwartkowych? Jest to genialne zjawisko mające na celu promowanie zdrowego stylu życia, a przede wszystkim zdrowego odżywiania się. Obiady czwartkowe to cykl spotkań organizowanych przez znaną markę Philipiak Milano, która na zdrowym gotowaniu zna się jak nikt inny. W spotkaniach tych chodzi głównie o propagowanie tematyki zdrowotnej, edukowanie i kształtowanie postaw, w których priorytetem jest dbałość o zdrowie. Goście obiadów czwartkowych to znane osobistości ze świata filmu, teatru, sportu i kultury. Większość to nazwiska znane z pierwszych stron gazet. I nie chodzi tu o to, aby ci znani dobrze się bawili i dobrze zjedli. Poza tym, że razem z dietetykami i lekarzami przyczyniają się do propagowania zdrowego stylu życia, to na dodatek przekazują rozmaite fanty, które następnie są licytowane, a dochód z nich przekazywany na cele dobroczynne.

Jak już wcześniej wspomniałam, goście obiadów czwartkowych to same znane osobistości (sprawdź tutaj: http://www.obiadyczwartkowe.pl/nasi-goscie). Warto się nimi inspirować z różnych powodów – nie tylko pod względem stylu życia, ale także podejścia do świata i…mody. Goście Obiadów Czwartkowych nie dość, że wiedzą wszystko o zdrowym odżywianiu, to na dodatek doskonale znają się na modzie i mają to wyjątkowe wyczucie stylu, za którym warto podążać. Bardzo często gościem obiadów jest znana i uwielbiana pogodynka Agnieszka Cegielska. Nie sposób odmówić jej wdzięku i wyjątkowego wyczucia stylu, za którym warto podążać i który warto naśladować.

Styl według Agnieszki Cegielskiej

Agnieszka Cegielska to ikona stylu klasycznego. Jej stylizacje zawsze są perfekcyjnie przemyślane, klasyczne, stonowane, ale nigdy nie są nudne. Na czerwone dywany, pani Agnieszka wybiera najczęściej długie proste sukienki w stonowanych barwach, które świetnie podkreślają jej nienaganną figurę. Na co dzień uwielbia sięgać po proste spodnie w kant, do których dobiera albo koszulę, albo prosty sweterek, albo idealnie skrojony żakiet – obowiązkowo w jasnym kolorze. Chętnie sięga tez po szpilki oraz botki, które często łączy z krótkimi, rozkloszowanymi lub ołówkowymi spódniczkami. Charakterystycznym elementem looku pani Agnieszki są też płaszcze. Dziennikarka szczególnie upodobała sobie te pudełkowe, utrzymane w męskim stylu. Jeśli chodzi o kolorystykę to dominują tu beże lub szarości.

Styl rockowy? On także nie jest obcy lubianej dziennikarce. Jeśli chce ubrać się z pazurem, zazwyczaj sięga po skórzaną ramoneskę, a usta maluje na czerwono. Często wybór pada też na spodnie kończące się przed kostką, do których dobiera botki z akcentem rockowym oraz klasyczną bluzkę w paski. Niby prosto, a jakże efektownie! Czym jeszcze warto zainspirować się od Pani Agnieszki? Na pewno warto nauczyć się jednego, że prostota to zawsze świetne rozwiązanie. Nie trzeba kombinować, żeby wyglądać dobrze.