Szukaj
Close this search box.

Jak schudnąć z pupy?

jak odchudzić pupę

Spis treści

Duża i krągła pupa to kwintesencja kobiecości. Niestety, nie każda z nas jest dumna z posiadania dużego siedzenia. Spokojnie, wszystko da się zrobić. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na odchudzenie zbyt obfitych pośladków. Jeśli zastanawiasz się jak schudnąć z pupy, zastosuj poniższe porady, a na pewno sukces przyjdzie prędzej czy później.

 

Jak schudnąć z pupy? Zrezygnuj z ciągłego siedzenia

Wieczne siedzenie przed komputerem czy telewizorem na pewno nie sprawi, że twoja pupa nagle będzie miała mniejszy rozmiar. Wręcz przeciwnie. Siedzący styl życia sprzyja zanikowi mięśnia pośladkowego, bez którego zgubienie tłuszczyku w ogóle nie jest możliwe. Zamiast więc spędzać kolejną godzinę w fotelu lub na sofie, wstań i idź się przejdź, wyjdź na rower lub na rolki.

Trening na siłowni

Ćwiczenia pod okiem trenera nie mogą się nie udać. Plan treningowy ułożony przez profesjonalistę sprawdza się zawsze! Jeśli będziesz ćwiczyć regularnie, efekty przyjdą szybko. Tylko nie możesz poddać się z byt szybko.

ćwiczenia na zgrabną pupę

Bieganie i chodzenie po schodach

A jeśli nie lubisz siłowni, spróbuj biegać. Jeśli pokochasz ten sport, on odwdzięczy ci się smukłą sylwetką i zgrabną pupą. Bieganie jest bowiem najlepszym rozwiązaniem, aby zrzucić zbędne kilogramy z takich partii ciała, jak pupa czy uda. Jak często biegać, żeby schudnąć z pupy? Na pewno regularnie. Najlepiej 3-4 razy w tygodniu. I jeszcze jedno. Zamiast jeździć windą – chodź po schodach. To świetnie modeluje pośladki!

chodzenie po schodach na zgrabną pupę

Ważna dieta

Odpowiedni trening to jedno. Bardzo ważna jest też właściwa dieta. Bo jeśli będziesz ćwiczyć, ale za chwilę zaczniesz objadać się słodyczami, to wszystko pójdzie na marne. Pamiętaj też, że dieta musi być dopasowana do stylu życia, jaki prowadzisz. Niech nawet nie przejdą ci przez myśl głodówki lub diety o niskiej kaloryczności. One nie pozwolą ci spełnić marzeń o ładnych i zgrabnych pośladkach. Jedyne co zrobią to zapewnią efekt jojo.

Kremy wyszczuplające

Jak schudnąć z pupy? Jeśli powyższe rady uzupełnisz kosmetykami o działaniu wyszczuplającym i redukującym tkankę tłuszczową, efekt murowany! Trzeba tylko pamiętać, aby kosmetyki wyszczuplające stosować regularnie – najlepiej dwa razy dziennie. W przeciwnym razie nie będą działać.