Nowe i używane samochody Kia od autoryzowanego dealera na Śląsku

samochody kia

Spis treści

Rozglądasz się za nowym samochodem? A może chcesz kupić używane auto od sprawdzonego sprzedawcy? W takim przypadku sprawdź oferty czekające w salonach Kia! To tam można nie tylko kupić nowe, ale również używane pojazdy poddane drobiazgowej kontroli.

Nowe auta Kia w atrakcyjnych cenach – co oferują salony?

Dealerzy samochodowi marki Kia mogą zaoferować swoim klientom dostęp do pełnej gamy samochodów, również w bardzo przystępnych cenach. Dzisiaj, gdy auta znów są łatwiej dostępne, nie trzeba czekać na nie długimi miesiącami, a wiele można kupić również od ręki.

Gdy chodzi o salony marki Kia Śląsk – https://wroclawski.com.pl/serwis-kia/ jest regionem, gdzie obecnie działa wiele punktów dealerskich, w których na kupujących czekają nowe auta oraz promocje.

Do wyboru są między innymi samochody Kia jak Sportage, XCeed czy Picanto, aby wspomnieć jedynie o paru z nich, ponieważ katalog producenta obejmuje również szereg innych modeli.

Wybierając nowe auto, można zdecydować się na jego odpowiedni wariant wyposażenia, z którym będzie można wygodnie podróżować. Do dyspozycji są różne warianty silników, skrzyni biegów, wyposażenia wewnętrznego, systemów bezpieczeństwa, kolorów lakieru i tapicerki, więc każdy klient może skonfigurować optymalny pojazd dla siebie.

W salonach Kia na Śląsku można też kupić nowe auta od ręki, także z poprzednich roczników, które mają bardzo atrakcyjne ceny. To zatem dobry sposób, aby zaopatrzyć się w nowe auto, ale jednocześnie zaoszczędzić na jego zakupie.

Dlaczego warto kupić używany samochód Kia w salonie?

W salonach samochodowych Kia Śląsk można kupić nie tylko nowe modele. Właśnie tam na kupujących czekają również auta z drugiej ręki.

Zakupienie używanego samochodu w salonie dealerskim jest bardzo dobrym wyborem, ponieważ jest to gwarancja bezpiecznej transakcji.

Salony oferują przede wszystkim samochody oddawane w rozliczeniu przez klientów, a także modele poleasingowe. Zanim jednak trafią one na sprzedaż, są bardzo dokładnie kontrolowane. W razie pojawienia się jakichkolwiek usterek przeprowadzane są niezbędne naprawy, dzięki czemu kupujący może otrzymać auto od razu gotowe do jazdy, które nie wymaga dodatkowych inwestycji.

Wybierając używane samochody Kia w salonie dealerskim, można również uzyskać dodatkowe bonusy z ich zakupu, między innymi otrzymać gwarancję na auto, na miejscu zakupić tanie ubezpieczenie, skorzystać z ofert finansowania jak kredyt czy leasing.

To powoduje, że kupno używanego samochodu Kia od salonu jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż zakup od prywatnego sprzedawcy czy handlarza.