Piękne ramiona

sposoby na piękne ramiona

Spis treści

Dziś na tapetę weźmiemy piękne ramiona. Dlaczego? Bo są one jedną z najbardziej niedocenianych części kobiecego ciała. A prawda jest taka, że to właśnie na kobiece ramiona najczęściej spoglądają mężczyźni. Jeśli chcecie mieć seksowne ramionka, które będą kusiły w letnich kreacjach, musicie o nie zadbać! W jaki sposób? O tym poniżej.

  1. Kosmetyki do ciała

W dużej mierze kondycja naszych ramion uzależniona jest od preparatów odżywczych. Balsam czy mleczko do ciała powinny zawierać jak najwięcej składników odżywczych, dzięki którym skóra stanie się napięta, bardziej elastyczna i jędrna. Doskonałym wyborem na piękne ramiona są kosmetyki z koenzymem Q10. Tego typu preparaty świetnie ujędrniają i poprawiają sprężystość skóry. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem są też balsamy ujędrniające, które ładnie napinają skórę i sprawiają, że ta wygląda na bardziej atrakcyjną. Ale uwaga! Aby stosowane przez nas kosmetyki faktycznie przyniosły zadowalające efekty, musimy stosować ich regularnie.

  1. Masaże

Jędrna skóra, w tym także skóra ramion, wymaga systematycznych masaży. I nie chodzi tu o takie klasyczne masaże. Z powodzeniem wystarczy zwykłe masowanie skóry pod prysznicem lub w kąpieli. Aby efekty były zadowalające, skórę można masować przy użyciu peelingu, który dodatkowo ładnie ją wygładzi. Piękne ramiona lubią także wszelkiego rodzaju podszczypywania, które poprawiają krążenie i tym samym ładnie napinają oraz ujędrniają skórę. Raz na jakiś czas warto zaserwować swoim ramionom naprzemienne prysznice – te same, które stosuje się w przypadku cellulitu. Efekty będą oszałamiające!

  1. Ćwiczenia fizyczne

Od dawien dawna wiadomo, że nic tak nie poprawia kondycji skóry, jak ćwiczenia. Właściwie dobrane ćwiczenia pięknie rzeźbią sylwetkę i nadają jej odpowiednich kształtów. To samo tyczy się ramion. Bez odpowiednich ćwiczeń nie będą ładnie zarysowane i wyrzeźbione. Piękne ramiona lubią ćwiczenia z obciążeniem. Warto więc zaprzyjaźnić się z hantlami. Osoby początkujące powinny sięgać po hantle nie cięższe, niż 1 kilogram. Z czasem wagę hantli można sukcesywnie podnosić. Na piękne ramiona dobrze zadziałają również pompki.