Szukaj
Close this search box.

Szczotka do włosów tangle teezer

szczotka tangle teezer

Spis treści

Szczotka do włosów tangle teezer to hit ostatnich czasów. Wystarczy raz jej użyć, aby nie chcieć przestać. Jeśli raz kupisz tangle teezer, to już nigdy więcej nie zechcesz innej szczotki. Udowodnione? Mnóstwo razy! Sama pałam miłością wielką do tangle teezer. Jedyne co zmieniam, to kolory szczotki. W czym szczotka do włosów tangle teezer jest lepsza od innych? Przede wszystkim ta szczotka skutecznie i bezboleśnie rozczesuje włosy. Do tego przyjemnie masuje skórę głowy i dba o dobrą kondycję włosów. Dzięki tangle teezer pielęgnacja włosów jeszcze nigdy nie była tak łatwa i.. przyjemna!

różowa szczotka tangle teezer

Szczotka do zadań specjalnych

Szczotka do włosów tangle teezer została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie radzić sobie z najbardziej nawet splątanymi kosmykami włosów. Maleńkie i cienkie ząbki szczotki rozczeszą każdy włos i zwalczą każdą przeszkodę. Dodatkowo cudownie wymasują skórę głowy, co tylko wpłynie na cebulki włosów i pobudzi wzrost włosów. Tangle teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i zapewnia gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Co ciekawe, codzienne szczotkowanie włosów szczotką tangle teezer wpływa na zwiększenie ich połysku! W przeciwieństwie do wielu innych produktów dostępnych na rynku, szczotka do włosów tangle teezer nie narusza struktury włosów, co przekłada się na ich doskonałą kondycję i zdrowie.

szczotka tangle teezer

tangle teezer

 

Szczotka do włosów tangle teezer – mała, a może wiele

Szczotka do włosów tangle teezer dostępna jest w kilku wersjach (sprawdź TUTAJ). Mamy szczotki tradycyjne, wspaniałe modele w kształcie anielskich skrzydeł, a także małe modele – w sam raz do kobiecej torebki. Warto w tym miejscu dodać, że tangle teezer nie dość, że profesjonalnie dba o nasze włosy, to na dodatek świetnie wygląda. A przecież my kobiety uwielbiamy ładne gadżety! Nowoczesny design to jedno. Świetną sprawą jest również bogata gama kolorystyczna, dzięki czemu każda kobieta – mała i duża może wybrać szczotkę w swoim ulubionym kolorze.

szczotka tangle teezer skrzydła

szczotka tangle teezer ultimate

szczotka tangle teezer ultimate