Szukaj
Close this search box.

Jak to jest z tym angielskim? Poznaj opinie Speak Up

nauka języka angielskiego opinie speak up

Spis treści

O tym, że warto i należy uczyć się języka angielskiego, wie chyba każdy. Na pewno przyznacie mi rację, jeśli powiem, że znajomość angielskiego to lepszy start w życie i lepszy komfort życia. Znając angielki, mamy większe szanse na znalezienie wymarzonej, a przede wszystkim dobrej pracy. Znając angielski nie mamy żadnych powodów do kompleksów, z łatwością odnajdujemy się w obcych kulturach i różnorodnym towarzystwie. Znając angielski możemy bez obaw wybrać się nawet na koniec świata! Zalety znajomości języka angielskiego można by mnożyć bez końca. W dzisiejszych czasach podstawą jest uczenie angielskiego od najmłodszych lat. Coraz mniejsze dzieci uczęszczają na lekcje angielskiego. Coraz więcej osób zapisuje się na kursy językowe, aby uczyć się języka lub podnosić poziom jego znajomości.

Wszyscy mówią, że jest lepiej

W ostatnim czasie w moje ręce wpadł artykuł dotyczący znajomości języka angielskiego wśród Polaków, powołujący się na Speak Up – opinie i ofertę jednej z najlepszych szkół językowych. Z owego artykułu wynika, że poziom naszych rodaków, jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego jest bardzo zadowalający. Polacy nie muszą mieć już kompleksów w kwestii znajomości angielskiego. Coraz więcej z nas swobodnie posługuje się angielskim zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Coraz więcej osób doskonale zna terminologię branżową i specjalistyczną. Szczególnie ludzi młodzi są doskonale przygotowani językowo i dzięki temu bez kompleksów mogą wkraczać na rynek pracy. To bardzo cieszy.

Opinie Speak Up

Co ciekawego na temat znajomość angielskiego wśród Polaków ma do powiedzenia jedna z najbardziej liczących się szkół językowych Speak  Up? Opinie Speak Up są jasne. Według badań, na które powołuje się Speak Up, Polska zajmuje obecnie bardzo zaszczytne, bo 6 miejsce (awans o 2 „oczka” w odniesieniu do poprzedniej edycji rankingu). Jak się okazuje, Polacy znajdują się teraz w bardzo prestiżowej grupie Very High Proficiency, co tylko udowadnia, że nasza znajomość angielskiego jest na naprawdę wysokim poziomie.

Opinie Speak Up na temat naszej znajomości angielskiego potwierdzają jednocześnie, że największe zainteresowanie angielskim i największą aktywność w tej kwestii przejawiają ludzie młodzi, w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Eksperci Speak Up w swoich opiniach podkreślają, że zdecydowanie rośnie zainteresowanie kursami z zakresu terminologii branżowej, np. Bussines English. Nic dziwnego, skoro według statystyk ponad 90% ankietowanych mówi, że bardzo dobra znajomość angielskiego jest niezbędnym warunkiem na rynku pracy. Nic dodać, nic ująć.