Szukaj
Close this search box.

Angielski dla firm – rodzaje kursów. Co wybrać dla pracowników?

Spis treści

Język angielski nie bez przyczyny nazywany jest najpopularniejszym językiem biznesu. To właśnie w nim zawiera się wiele umów biznesowych na całym świecie. Gdy chcesz zadbać o umiejętności językowe swojej załogi w firmie, sprawdź, jakie rodzaje kursów angielskiego będą wtedy najlepsze!

Angielski w biznesie – dlaczego warto go znać?

Pracownicy firmy posługujący się językiem angielskim mogą działać na korzyść firmy jeszcze skuteczniej.

Znajomość języka angielskiego pomaga między innymi w obsłudze klienta, w przygotowywaniu firmowych dokumentów w tym języku, w konwersacjach z kontrahentami firmy oraz dodatkowo poprawia jej wizerunek, ponieważ może być ona wtedy traktowana jako bardziej profesjonalna.

Kurs języka angielskiego może być zatem bardzo dobrą inwestycją dla firmy, która dzięki niemu może o wyróżnić się na tle konkurencji i efektywnie się rozwijać nie tylko na rynku polskim, lecz również na rynkach zagranicznych.

Rodzaje kursów angielskiego dla firm

Obecnie w kategorii jak angielski dla firm Wrocław – https://prolang.pl/kurs-jezykowy-dla-firm/kurs-angielskiego-dla-firm/ jest w stanie zaoferować przedsiębiorcom dostęp do wielu wariantów kursów. Podobnie jest w innych miastach w kraju. Na co warto się zdecydować?

  • Standardowy kurs angielskiego – popularny kurs uczący angielskiego kompleksowo, doskonały dla osób początkujących, które jeszcze nie znają tego języka.

  • Angielski w biznesie – kurs językowy, który przeznaczony jest dla osób znających już angielski, dzięki niemu można nauczyć się słownictwa używanego w kontaktach biznesowych.

  • Kursy ekspresowe, przyspieszone – dedykowane dla tych osób, które muszą jak najszybciej zdobyć umiejętności językowe, na przykład można wybrać je wtedy, gdy firma zdobyła nowego klienta za granicą i chce podszkolić pracowników w języku angielskim.

  • Kursy przygotowujące do egzaminów – dzięki nim uczestnicy mogą uzyskać kompleksowe przygotowanie do ważnych egzaminów na certyfikaty językowe.

  • Kursy konwersacyjne – za ich pomocą można trenować umiejętność mówienia, bardzo często odbywają się z native speakerami.

Nauka może odbywać się również bezpośrednio w siedzibie firmy, a także może być prowadzona przez internet.

Gdzie skorzystać z kursów angielskiego dla firm?

Gdy przedsiębiorca chce zdecydować się na kurs angielskiego dla pracowników, może obecnie skorzystać z takiej oferty w różnych szkołach językowych.

Najlepiej zapoznać się bliżej z ofertami na stronach internetowych szkół i sprawdzić dostępne warianty kursów. Można tam również sprawdzić informacje dotyczące cenników albo wysłać zapytanie ofertowe o przygotowanie wyceny kursu.